Allereerst de allerbeste wensen van de redactie van goednieuws.com
Een nieuw jaar betekend goede voornemens. Voor vrouwen hebben we goed nieuws want blijkt je afslankpoging binnenkort toch
niet vol te houden dan hebben we een goed bericht voor je. Uit recent onderzoek is gebleken dat vrouwen met een maatje meer gelukkiger zijn in het leven.
Vrouwen die maatje 42 hebben zitten het lekkerste in hun vel en zijn het gelukkigst met hun leven en uiterlijk. Een kwart van deze dames beweert zelfs zeer tevreden te zijn.
Dit blijkt uit een recentelijk uitgevoerd onderzoek onder 3000 vrouwen van Special K in Engeland. Bijna de helft van de vrouwen met maatje 42 zegt dat het niet beter had kunnen gaan met hun carrière. En een derde is zeer tevreden over haar seksleven.
Als tweede komen de dames met afmeting 40. Zij zijn het allergelukkigst met de vriendschappen in hun leven. Ook gaat bij 45 % de carrière zeer naar wens. Respondenten met maatje 36 komen op de derde plek. Gevolgd door de afmetingen 44 en 38.
Gewicht heeft dus wel degelijk een grote invloed op hoe gelukkig een vrouw in het leven staat. Vrouwen met een maatje die groter is dan 50 staan het ongelukkigst in het leven. Uit het onderzoek bleek ook dat in totaal 48 % van alle vrouwen sowieso ontevreden is met haar gewicht. Misschien is het recept tot een simple happy life wel heel simpel. Gewoon afvallen tot je maat 42 hebt en dan komt de rest vanzelf ?
Maak er een goed jaar van!
bron: telegraaf


